IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

95 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> probleme personale, orice:P
Rating 4 V
iulian325
post Jan 16 2007, 04:09 PM
Post #21


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,511
Joined: 25-May 06
From: IASI
Member No.: 307
Car: -
Engine: -



ionut n-a zis ca in africa ar fi asa rau...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sorin
post Jan 16 2007, 06:16 PM
Post #22


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,580
Joined: 20-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 37
Car: E46 Schwarz2
Engine: mic dar viguros



daaa si din cauza asta facea 13-14 inainte sa vina de bucurie ... tongue.gif


--------------------
To the aiiiiiiirport
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iulian325
post Jan 16 2007, 07:16 PM
Post #23


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,511
Joined: 25-May 06
From: IASI
Member No.: 307
Car: -
Engine: -





pai nu vezi ca nu scrie nik?
deci nu are probleme personale...
bravo!
plec in africa!
macar scap de impozite , ma bronzez, vad dakarul si mai vad eu ce vad blink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sorin
post Jan 16 2007, 07:32 PM
Post #24


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,580
Joined: 20-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 37
Car: E46 Schwarz2
Engine: mic dar viguros



smile.gif)
pai de dimineata isi schimba bucsele la masina biggrin.gif
de asta nu spune nik
si sincer sa vad dakarul si sa stau la o narghilea m-as cam duce dar sa aculte pisici care latra si capre care sunt cocotate in copac si mananca baterii auto ....hm nu prea

singura mea problema in momentul de fata este ca e prea frig afara si mi-e lene sa fac cele mai simple lucruri


--------------------
To the aiiiiiiirport
Go to the top of the page
 
+Quote Post
florin83
post Jan 16 2007, 07:34 PM
Post #25


100% BMW corupt
*****

Group: Root Admin
Posts: 8,263
Joined: 18-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 13
Car: E36 325i
Engine: M50 192CP



QUOTE (Sorin @ Jan 16 2007, 07:32 PM) *
singura mea problema in momentul de fata este ca e prea frig afara si mi-e lene sa fac cele mai simple lucruri


folosesti pampersi? laugh.gif laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butcky
post Jan 16 2007, 07:36 PM
Post #26


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 2,496
Joined: 18-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 24
Car: e30 - 325ix din '89
Engine: 2.5 - 171 cp





QUOTE (Alexxx @ Jan 16 2007, 11:12 AM) *
Poti sa faci operatie de sex (te faci femeie) si sa te bagi la video chat acasa tongue.gif. Am o prietena care face cam 1.500 EUR pe luna...se trezeste la 12 in fiecare zi, n-are nici un stres, e la Romano-Americana si de curand si-a luat un Golf 5 din 2005 pe la 14.000 EUR (DIN VIDEO CHAT).
AStA chiar ma enerveaza... tongue.gif

Am investit cam 2500 euro in video-chat (apartament, canapele, pc-uri etc) si nu am castigat mai nimic! Fetele lucrau in continuu si tot nimic! Toti care intrau stateau in free view! sad.gif


--------------------
e30 - 318i coupe din '90 / e30 - 318i coupe din '89 / e30 - 324d din '86 / e30 - 325ix din '89 / e30 - 325i din '88 / M5 engine 3800 cmc - over 340 hp (Nurburing Edition)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alexxx
post Jan 16 2007, 07:56 PM
Post #27


36% BMW corupt
**

Group: Members
Posts: 371
Joined: 17-November 06
From: Bucharest
Member No.: 477
Car: E46
Engine: 325



QUOTE (butcky @ Jan 16 2007, 07:36 PM) *
Am investit cam 2500 euro in video-chat (apartament, canapele, pc-uri etc) si nu am castigat mai nimic! Fetele lucrau in continuu si tot nimic! Toti care intrau stateau in free view! sad.gif

Pai iti spun de ce. Sunt niste situri specializate/cunoscute/care investesc mii de EUR doar in publicitate si care colab cu fete pe care le selecteaza prin poze/filme DEMO, ETC prestand DE ACASA si cotizand cu X % la situl respectiv. Asadar fetele se folosesc de RENUMELE sitului pentru a-si atrage clienti lucrand pe cont propriu (la ele acasa) iar adminii sitului castiga de la fiecare un procent pentru ca se folosesc de PORTOFOLIUL de clienti al acestora.
PS: Sunt afaceri de milioane de EUR si supravietuiesc doar cei mari. Asta cu apt si serverul si bla bla a mers doar la inceput si oricum nu castigai decat sa supravietuiesti!

This post has been edited by Alexxx: Jan 16 2007, 07:58 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ionut
post Jan 17 2007, 09:43 AM
Post #28


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,723
Joined: 19-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 29
Car: BMW E46 318I 2002
Engine: N42 2.0 143CP



Ma, eu suparari prea mari nu am...din tara nu vreau sa plec, pt ca oricat de bine as duce-o printre straini, tot mai bine e la mine acasa...o suparare ar fi, de fapt nu cred ca e o suparare, e ca am un job bine platit acum, dar nu pot sa sparg banii pe masina asa cum imi doresc eu, pt ca femeia mea vrea casa ei, etc...ma mai enerveaza figurile, fitzele si toti cei care nu se mai suporta pe pamantul asta...ma enerveaza praful care tot se pune pe masina dupa ce o spal....ma enerveaza faptul ca nu imi gasesc proiectoare la masina...si deocamdata atat imi aduc aminte..o sa scriu mai incolo si alte suparari... tongue.gif


--------------------

ex...e36 316i
ex...e30 327i
ex...e46 318i
ex...e60 520i

today just off-road - Navarone
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butcky
post Jan 18 2007, 02:21 AM
Post #29


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 2,496
Joined: 18-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 24
Car: e30 - 325ix din '89
Engine: 2.5 - 171 cp



QUOTE (florin83 @ Jan 16 2007, 10:45 AM) *
si eu as pleca.. m-am saturat pana peste cap de tara asta de kkt mad.gif
de ce ai putut lua viza inainte si acum nu o mai poti lua?
tot in america as pleca si eu.. stii tu.. american dream tongue.gif


Mi-au anulat viza pt ca nu am plecat si au spus ca poate mi-o dau anul urmator. Anul urmator am cunoscut-o pe Irina (fosta...) si s-a dus naiba tot superstition.gif wallbash.gif vio (33).gif


--------------------
e30 - 318i coupe din '90 / e30 - 318i coupe din '89 / e30 - 324d din '86 / e30 - 325ix din '89 / e30 - 325i din '88 / M5 engine 3800 cmc - over 340 hp (Nurburing Edition)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iulian325
post Jan 18 2007, 07:22 AM
Post #30


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,511
Joined: 25-May 06
From: IASI
Member No.: 307
Car: -
Engine: -





se pare ca locul tau e tot aici
eu nu-mi doresc sa plec nicaieri cu toate ca as putea si maine
in alte tari ma simt strain...
aici sunt toti prietenii mei (except calin tongue.gif )
iar bani se pot face si aici daca inveti regulile...e nevoie de rabdare, curaj si un pic de noroc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TiL
post Jan 18 2007, 10:58 AM
Post #31


100% BMW corupt
*****

Group: Administrators
Posts: 8,476
Joined: 17-October 05
From: Bucuresti
Member No.: 7
Car: E28 525i
Engine: M30 2.5 147cp



Tocmai ma distram citind belelele unuia din insula mare a angliei biggrin.gif

QUOTE
Things I despise include the government. One party is as bad as another so who cares which bunch of lunatics are running the asylum. I'm also fed up paying over 85% tax on petrol in the Highlands because there are too many cars in central London. I can't stand incompetence which meanse I'm not Aberdeen council's biggest fan.

Other pet hates include drivers who use mobile phones, speed traps, microsoft windows, Chris Bangle (BMW's worst ever car designer) convenience food and people who don't like cats or BMWs.


Am intrat de multe ori pe site-ul lui dar niciodata pe pagina asta: http://www.unixnerd.demon.co.uk/nerd.html


--------------------
Inline 6 in a 5-er 4 ever
E28 528i, E39 525i touring, E39 520i touring, E53 X5 4.4i, E70 X5 3.0si, E46 318i

ex E39 520i exclusive, E39 525tds, E46 318d touring, E28 525i, E34 525i, E28 524td, E30 318i, E28 525i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
io's®
post Jan 18 2007, 04:29 PM
Post #32


.
*****

Group: Super Moderators
Posts: 5,955
Joined: 31-October 05
From: Bucureşti
Member No.: 72
Car: .
Engine: .



QUOTE (butcky @ Jan 18 2007, 02:21 AM) *
Mi-au anulat viza pt ca nu am plecat si au spus ca poate mi-o dau anul urmator. Anul urmator am cunoscut-o pe Irina (fosta...) si s-a dus naiba tot superstition.gif wallbash.gif vio (33).gif

mare ratare! poate ca totusi nu a fost trenul vietii tale


--------------------
"PUTEREA BATE CUPLU PT CA TOT TIMPUL VEI GASI O TREAPTA INFERIOARA UNDE SA O PUI"
"BMW E PENTRU DRUMURI LUNGI PE CARE SA LE FACI MAI REPEDE DECIT ORICINE PE SOSEA, SA MERGI TARE SI PE AUTOSTRADA SI PE SERPENTINE SI SA -I DAI 200 SI LA DEAL SI LA VALE"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERCEPTOR
post Jan 19 2007, 11:34 PM
Post #33


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10



si eu puteam s araman in italia in 1997 .cand se indragostise o italianca de mine si vroia sa se marite cu mine sau insoare cum o fi.dar eu la 19 ani nu visam decat 850csi.si nu am dat importanta.si plus ca nu mi place s afiu pe bani unei femei sa ma conduca ea sa fiu cuminte ca asa trebuie doar ca are ea bani si ma sustine.asa prefer sa mor de foame in casa sa nu am benzina sa trec strada cu masina dar sa fac ce vreau cand vreau.soo asta cred ca e marea mea prob .mandria prea mare.dar decat cu capu plecat mai bine asa.in fine .partea cu facultatile si ce vb voi aici sad.gif(( eu sunt pe dinafara .nu am avut placerea de iubi scoala.si conjunctura a facut ca sa nu mai pot urma scoala.prob de familie.IMI E DOOR RAU DE MAICA MEA:(((si tot ma simt prost ca nu stia ca o iubeam dar ma purtam ca un animal.cateodata daca as putea as vrea sa o vizitez acolo unde e sa o mangai sa i spun ca imi lipseste si imi e dor de ea:(( dar pana nu mor nu cred ca am sa o mai vad sau aud decat in gand.in rest masinile mi au mancat timpul si bani aia putini care ai am.dar nu mi pare rau imi place si o sa o tin tot asa.mi as fi dorit o femeie nu o fata cu care s aam si eu 2 3 interceptori mai mici de preferinta baieti..cateodata stau in casa ma uit in tavan am impresia ca sunt un ratat si nu s bun la nimic si daca as muri nimanui nu cred ca o sa i pese.si mai imi da cate o ;lacrima.dar in barbatia si mandria mea incerc sa ascund sau sa ma abtin.dar plang de multe ori singur pur si simplu.nu stiu dece .


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post
enucos
post Jan 20 2007, 09:34 AM
Post #34


18% BMW corupt
*

Group: Members
Posts: 254
Joined: 24-April 06
From: Bucuresti
Member No.: 265
Car: E28
Engine: M20 2.0 125CP





QUOTE (INTERCEPTOR @ Jan 19 2007, 11:34 PM) *
si eu puteam s araman in italia in 1997 .cand se indragostise o italianca de mine si vroia sa se marite cu mine sau insoare cum o fi.dar eu la 19 ani nu visam decat 850csi.si nu am dat importanta.si plus ca nu mi place s afiu pe bani unei femei sa ma conduca ea sa fiu cuminte ca asa trebuie doar ca are ea bani si ma sustine.asa prefer sa mor de foame in casa sa nu am benzina sa trec strada cu masina dar sa fac ce vreau cand vreau.soo asta cred ca e marea mea prob .mandria prea mare.dar decat cu capu plecat mai bine asa.in fine .partea cu facultatile si ce vb voi aici sad.gif(( eu sunt pe dinafara .nu am avut placerea de iubi scoala.si conjunctura a facut ca sa nu mai pot urma scoala.prob de familie.IMI E DOOR RAU DE MAICA MEA:(((si tot ma simt prost ca nu stia ca o iubeam dar ma purtam ca un animal.cateodata daca as putea as vrea sa o vizitez acolo unde e sa o mangai sa i spun ca imi lipseste si imi e dor de ea:(( dar pana nu mor nu cred ca am sa o mai vad sau aud decat in gand.in rest masinile mi au mancat timpul si bani aia putini care ai am.dar nu mi pare rau imi place si o sa o tin tot asa.mi as fi dorit o femeie nu o fata cu care s aam si eu 2 3 interceptori mai mici de preferinta baieti..cateodata stau in casa ma uit in tavan am impresia ca sunt un ratat si nu s bun la nimic si daca as muri nimanui nu cred ca o sa i pese.si mai imi da cate o ;lacrima.dar in barbatia si mandria mea incerc sa ascund sau sa ma abtin.dar plang de multe ori singur pur si simplu.nu stiu dece .


am ramas impresioant de ceea ce ai scris, e bine ca mai ai lacrimi, eu de multe ori vreau sa planga sa ma descarc dar nu pot, chestia cu fac e relativa, si eu sunt student, dar fara voia mea, eu nu am mandrie, ma las purtat de val abia astept sa scap de ea, e o tampenie, dar e bine sa ai o diploma in plus, nu te mai gandi la ce ai facut acum 10 ani, viata trebuie traita in prezent si poate in viitor, dar in nici un caz in trecut, nu cred ca daca ai muri am ramane indiferenti (cel putin eu citest topicurile tale si imi plac f mult) cat despre fete, am vazut ca la inceput ziceai ca iti doresti pe cineva, eu nu cred ca tu iti doresti pe orice, si pe cineva anume, daca nu o potia vea pe acea fata, care e "the one", asta nu inseamna ca nu poti avea alte sute de fete, trebuie sa sti ce iti doresti, ori o relatie serioasa, ori banalitati, e aiurea cand nu le spunem celor dragi cat de mult inseamna pt noi, si pe urma e prea tarziu sa le spunem, dar eu sunt sigur ca ea a tinut altine, si stia ca chair daca faci prostii si tu ti la ea, e ceva neconditionat, e bine ca ai pasiunea pt masini si ca te refugiezi in ea, dar incearca sa faci si alt ceva, viata ofera multe, si pt a fi fericit trebuie sa iei tto ce ami bun din ceeace iti iese in cale.

acum sa fiu offtopic sa spun si eu cateva din chestiile care nu imi plac:
- ma oftica serviciul meu, e prost platit, prea departe de casa, ma simt ca al inchisoare stau taota ziua intre 4 pereti si bag date in calculator
- vreau sa se termina dracului odata scoala asta
- ma oftic ca nu am destui bani, sapt trecuta vroiam sa ma plimb cu masina dar nu avea mbenzina si nici bani pt ea
- ma oftic ca am o rabla de masina si nu am timp si bani sa fac o piesa de colectie din ea
- ma oftic ca nu am timp sa stau cu prietenii de vorba, cu masina sa ma plimb, sa citesc, sa ascult muzica, sa ma duc la sala de forta, si asa mai departe
- ma oftic cand vad ca in autobuz sunt grupuri de 4-5 baieti care fac mishto de o fata mai uratica, imi vine sa ii omor
- ma oftic ca sunt prea las si nu intervin in situatia mentionata mai sus
- ma oftic ca legea nu e aceiasi pt toti, si se aplica in functie de ce funcite ocupi sau de cati bani dai si cui
- ma oftica oamenii din tara asta, multi au spus ca ar fugii idn tara, mie imi place tara, are munti, campii, rauri, dealuri, delta, litoral, oamenii sunt niste animale si in loc de muntii cu paduri avem munti de gunoaie, si rauri cu gunoaie si asa mai departe, ca sa nu mai zic ca la mare in loc sa merg si eu pe nisip mergeam pe chistioce wink.gif
acum nu imi mai vine nimic in minte
stiu sunt cam ofticos tongue.gif
ma bucur ca avem acest topic, ne mai descarcam si noi biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ccc
post Jan 20 2007, 06:21 PM
Post #35


meep meep!!
*****

Group: Members
Posts: 1,010
Joined: 17-October 05
From: -
Member No.: 5
Car: -
Engine: -



QUOTE (butcky @ Jan 18 2007, 03:21 AM) *
Mi-au anulat viza pt ca nu am plecat si au spus ca poate mi-o dau anul urmator. Anul urmator am cunoscut-o pe Irina (fosta...) si s-a dus naiba tot superstition.gif wallbash.gif vio (33).gif


Ma nu-ti mai pune datele personale pe net ca s-ar putea sa ai surprize neplacute.
Daca nu rezisti fara sa ne arati pasaportul, macar sterge cate ceva de acolo (nume, data nasterii, seria pasaportului...).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zom
post Jan 20 2007, 06:48 PM
Post #36


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,167
Joined: 17-October 05
From: bucuresti
Member No.: 6



da, chiar, butky, ce am patit eu fara sa am datele personale scrise aici e nimic pe langa ce minuni se pot intampla...

on-topic: in dimineata in care am vazut topicul ma trezisem intr-o stare la limita depresiei. dupa ce am citit primele posturi a fost si mai rau. acum, dupa 2 pagini, imi dau seama cat de ingrozitor este sa vad oameni tineri, foarte tineri, atat de obositi si de scarbiti de tot ce se intampla. sad.gif deja problemele mele par minore nu atat fata de problemele voastre, cat fata de starea in care va aduc aceste probleme. nu stiu ce ar fi de facut, dar poate ca ar trebui sa incepem sa ne gandim si la solutii, nu doar la evenimente... vio (33).gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iulian325
post Jan 20 2007, 06:56 PM
Post #37


100% BMW corupt
*****

Group: Insiders
Posts: 1,511
Joined: 25-May 06
From: IASI
Member No.: 307
Car: -
Engine: -



greu
solutiile nu rezolva intotdeauna
cel mult te ajuta sa intelegi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zom
post Jan 20 2007, 08:26 PM
Post #38


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,167
Joined: 17-October 05
From: bucuresti
Member No.: 6





eu as zice ca solutiile, cautarea lor, te ajuta sa mergi mai departe, chiar daca nu iti rezolva problemele 100%. oricum, recunoasterea problemelor si exprimarea lor reprezinta un prim pas, si cel mai important.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
INTERCEPTOR
post Jan 20 2007, 11:39 PM
Post #39


me,love,ciupacabra
*****

Group: Members
Posts: 4,273
Joined: 23-October 05
From: ROMANIA
Member No.: 50
Car: 3.0, 2000,2800CS,2500
Engine: M 30 si 1 M10



azi am fost scarbit de tara asta de politie din nou:(( am fost pana l aunirea la kfc cu un prieten care a venit din suceava si ce gasim in parcarile de acolo vre o 15 20 de drogati care ne au cerut bani pt parcare .la toti care au venit.imi venea sa i bat pe toti .si aia de la politie se faceau ca nu se intampla nimic.
nu am vrut sa va deprim mai tare.am gasit in masini in voi un prieten si vb cu voi ca si cand mi ati fi prieteni apropiati.altfel nu vb d eprob personale.ma simt mai bine cand mai dau din ce am in suflet .cand mai si asculta cineva si mai spune si el ce prob are.obs ca nu s singurul.partea ca nu ai bani de benz sau s aiti faci masina o stiu .e naspa. insa am facut o campanie prin tara o sa deschid un topic cand am mult timp sa va explic.insa am fost prin sate in care aveam impresia ca sunt unu din cei mai bogati oameni de acolo.oameni mult prea saraci ca s afie tristi sau suparati.zambetul lor al copiilor de la tara al oamenilor ma facea sa fiu mandru ca sunt roman.cum am ajuns in bucuresti aceleasi prob deja ma simteam ultimu si cel mai sarac.cand ma mai simt asa imi aduc aminte de cei de la sate unde am fost si mai imi trece.,soo nu te mai gandi la salariul mic.incearca sa cauti cei mai frumos in viata.mie imi place luceafarul si steaua si poezia.imi plac rechini vulturi leii tigri serpii crocodili.de multe ori visez ca zbor ca um vultur la munte si vanez iepuroaice.de multe ori ma visez un rechin megalodon care scufunda nave care pescuiesc intr una.soo imi mai place ploaia zapada imi place sa ascult mult muzica dar cel mai mult imi place sa visez .de la turbine compresoare amortizoare benzina si bani pana la miliarde de euro fete frumoase si alte nebunii.e frumos sa visezi cu ochi deschisi.fete am dar aia the one .....nu stiu unde e.degeaba sunt iubit daca nu iubesc


--------------------


Uploaded with ImageShack.us
girls allowed
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bavaria
post Jan 21 2007, 04:06 AM
Post #40


0% BMW corupt


Group: Members
Posts: 14
Joined: 1-October 06
Member No.: 454
Car: Seria 3
Engine: N54/M42



QUOTE (Alexxx @ Jan 16 2007, 11:29 AM) *
Un alt lucru pentru care cred ca sunt blestemat este ca m-am nascut in tara asta.
PS: Pe un alt "club" pe care cred ca il stiti cu totii...pe unde se perinda tot felu' de e60-uri, M3-uri si toate cele, knd am zis k traiesc la o tara de kkt...injurii....suspend 3 zile...emenintari etc.
Aici vad k mai multa lume e de aceiasi parere.



Nu ai dreptate.Pe orice forum(sunt multe deja smile.gif ) este binevenit oricine,asa imi place sa cred.Crezi ca ii pasa cuiva de un analfabet care are E60 sau M3,de un parvenit care nu a castigat in viata lui un leu?
Romania este cum este,are parti bune(putine) si parti rele(ce a ramas),nu stiu daca se rezolva ceva daca spunem la fiecare 2 minute ca este o tara de rahat.
Nu stiu daca faci bine ca te consideri "blestemat".Traiesti in Romania dar ai un servici bun(1000$),esti sanatos si ...ai un BMW smile.gif

This post has been edited by Bavaria: Jan 21 2007, 04:07 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

95 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:23 PM