IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> instalatia audio(reborn)
mertan
post Feb 21 2006, 09:06 PM
Post #1


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,341
Joined: 24-November 05
From: IASHIngton- bacau
Member No.: 103
Car: e30
Engine: m20 2.0 129CP



eu am descoperit ca imi caraie boxele. multe improvizatii, dupa cum e si normal. asha ca am decis sa imi cumpar tot nou(inafara de boxe si cd player). voi da jos toate firele existente. le voi mufa. si nu in ultimul rand voi pune mufe rca pe fiecare canal(adica boxa) in spatele cd-playerului. am cumpaat papuci speciali. am cumparat cablu adecvat. totul va fi cositorit. nu imi plac chestiile improvizate. vreau sa fac totul ca al carte. dupa lungi cautari. am gasit mai multe. cum deshizi portiera normal ar trebui sa fie o aerisire in lateralul bordului. eu am tweetere. ce minte a putu sa aiba ala care loe pus. si faza dura. scot pe ala din partea stanga, firul era legat naspa pe un canal. dar cand il scot pe ala din partea stanga si trag de fir. trag in continuare. iese cam 50 cm dupaia o iesit de pe sub mocheta de pe undeva. oricum.... vreau sa il ac misto. voi face totorialul. din timpul montarii etc etc etc. pe unde sa bag firul de la boxele fata? eu il trag pe deasupra torpedoului(adica pe la calc) si trebuie sa il bag pe o gaura sa ajunga la difuzor. spuneti voi pe unde sa il bag.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mertan
post Feb 21 2006, 11:19 PM
Post #2


100% BMW corupt
*****

Group: Members
Posts: 1,341
Joined: 24-November 05
From: IASHIngton- bacau
Member No.: 103
Car: e30
Engine: m20 2.0 129CP



am scos mocheta aia. stai linistit. si nu prea m-am uitat antena. dar sunt gauri destule cred. am vazt eu una pe langa keder. e una rotunda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 06:27 PM