IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> merg farurile de pe e 35 sedan pe coupe?
alexandruozn
post Aug 18 2010, 08:55 PM
Post #1


Bayerische Motoren Werke
*

Group: Members
Posts: 181
Joined: 29-July 10
From: Dambovita / Gaesti
Member No.: 3,473
Car: e 36
Engine: M40 B18 is 143 cp



vrea sa iau niste faruri stoc de pe un e 36 sedan dar fara semnalizari si vreau sa iau semanalizari albe de coupe...merg puse pe e 36 coupe al meu?
pe ale mele le dau jos.... ma interes daca merg facute asa cum zic eu...

cineva care a incercat si care stie sigur nu sa fac dracu alte prostii sa nu mearga si sa mai dau si farurile mele si sa las pisoiul orb.... laugh.gif


sorry ca am scris e 35 tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif sorry e intuneric in camera si am tastatura asa ca la leaptop si mai ma urc si pe alte taste,asa ca sa intelegeti daca mai tastez aiurea cate o data ca mai are si un delay cam mare la tastare ca sunt wireless tastatura si soricelul laugh.gif tongue.gif


apropo rog un moderator sa modifice acolo .... e 36

This post has been edited by alexandruozn: Aug 18 2010, 08:59 PM


--------------------
PIESE SI ACCESORII B.M.W.

Faruri,stopuri,tobe,scaune,geamuri,volane bmw si universale sport,bandouri,proiectoare,capote,aripi,discuri de frana,jante aliaj 15,16,17,18,jante tabla,plastitice interior,motor,praguri,bari fata spate,geamuri oglinzi,cauciucuri,butoane,oglinzi interior,OBC-uri,difuzoare,filtre de aer bmw,semnalizari clare,fete de usi,eleroane,arcuri,amortizoare,carlige remorcare,motoare bmw.....

FB/alexandru fieraru tel .0728130057
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai_AMD
post Aug 18 2010, 09:09 PM
Post #2


> Membru de onoare <
*****

Group: Members
Posts: 3,521
Joined: 18-June 07
From: Gaesti,Dambovita
Member No.: 988
Car: E12, E34
Engine: M20B20, M50B20



CITAT(alexandruozn @ Aug 18 2010, 08:55 PM) *
vrea sa iau niste faruri stoc de pe un e 36 sedan dar fara semnalizari si vreau sa iau semanalizari albe de coupe...merg puse pe e 36 coupe al meu?
pe ale mele le dau jos.... ma interes daca merg facute asa cum zic eu...

cineva care a incercat si care stie sigur nu sa fac dracu alte prostii sa nu mearga si sa mai dau si farurile mele si sa las pisoiul orb.... laugh.gif


sorry ca am scris e 35 tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif sorry e intuneric in camera si am tastatura asa ca la leaptop si mai ma urc si pe alte taste,asa ca sa intelegeti daca mai tastez aiurea cate o data ca mai are si un delay cam mare la tastare ca sunt wireless tastatura si soricelul laugh.gif tongue.gif


apropo rog un moderator sa modifice acolo .... e 36

da dragule merg,sunt aceleasi faruri la toate variantele de caroserie,semnalele difera
hai mai repede ca cand vin sa nu mai gasesc farurile alea tongue.gifP
bafta


--------------------
BMW E12 550i M70, since 1977
BMW E34 520i M50, since 1995
BMW E39 530d M57,since 1999
BMW E39 530d M57,since 2002
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexandruozn
post Aug 19 2010, 04:42 PM
Post #3


Bayerische Motoren Werke
*

Group: Members
Posts: 181
Joined: 29-July 10
From: Dambovita / Gaesti
Member No.: 3,473
Car: e 36
Engine: M40 B18 is 143 cp





deci gata ne am lamurit domne'

se poate inchide........


--------------------
PIESE SI ACCESORII B.M.W.

Faruri,stopuri,tobe,scaune,geamuri,volane bmw si universale sport,bandouri,proiectoare,capote,aripi,discuri de frana,jante aliaj 15,16,17,18,jante tabla,plastitice interior,motor,praguri,bari fata spate,geamuri oglinzi,cauciucuri,butoane,oglinzi interior,OBC-uri,difuzoare,filtre de aer bmw,semnalizari clare,fete de usi,eleroane,arcuri,amortizoare,carlige remorcare,motoare bmw.....

FB/alexandru fieraru tel .0728130057
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 06:49 AM