IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Mercedes Club Romania - asociatzia posesorilor si pasionatzilor
doktor4carz
post Mar 14 2012, 05:48 PM
Post #1


0% BMW corupt


Group: Members
Posts: 11
Joined: 29-November 10
From: Bucuresti
Member No.: 3,685
Car: fara
Engine: fara



In ciuda celor ce se zic de eterna rivalitate Mercedes - BMW, eu imi fac datoria si anuntz si aici, pentru ca nu e vorba de rivalitatzi ieftine, ci de acumulare de informatzie utila in contextul fun-ului pe net... Dupa un chin de luni bune cu acte si timpenii si timp pierdut si nervi, am reushit ceea ce nimeni altzii din multzi care s-au batut cu pumnul in piept...sa infiintzez o asociatzie cu baza legala care sa reprezinte interesele proprietarilor de Mercedes in jegul asta de tzara. Invitatzia de a ne urmari este adresata oricarui pasionat, site-ul este la semnatura mea si, mai nou, am creat si un forum de discutzii, la http://www.mercedesbenzclub.ro/forum/index.php ...cam greu sa creezi forumuri de pe telefon, dar asta e viatza, timpul costa bani...

Pentru orice informatzii, exista doktor4carz[at]mercedesbenzclub[dot]ro...
Va ashtept cu interes...semnat, tovarashu presh...


--------------------
www.mercedesbenzclub.ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
doktor4carz
post Mar 29 2012, 08:52 AM
Post #2


0% BMW corupt


Group: Members
Posts: 11
Joined: 29-November 10
From: Bucuresti
Member No.: 3,685
Car: fara
Engine: fara



Noroc...ca sa lamurim...nu e vorba doar de un amar de forum...pute pamintul de ele. Insa cind faci fan-club, trebuie platforma de comunicare intre membri. Iar un forum de discutzii o poate asigura lejer, pentru ca potzi seta "members' area" pe care o vad numai "actzionarii" si restul lashi la liber...e mult mai comod decit sa te conversezi cu lumea pe mail, de exemplu...

Ca fac ceea ce fac in continuare, nu e de mirare...asta fac de ani, sint tipicar, rutina e rutina... Schimbari radicale ? Nu e genul meu... Era altcineva in stare ? Nu...

Cit de BMW...nu e exclus. Dar ceea ce urmaresc eu trebuie sa aiba macar 40 de ani...pe masura ce trece timpul, visez din ce in ce mai tare ca, la 40 de ani, sa imi admir relaxat propriul mini-muzeu...oricum, daca iau ceva, I'll show...culmea e ca visez arareori la un 2002 Ti...


--------------------
www.mercedesbenzclub.ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 12:13 PM