IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Tatuaje - pro si contra
Mihai_AMD
post Aug 15 2010, 11:17 AM
Post #1


> Membru de onoare <
*****

Group: Members
Posts: 3,521
Joined: 18-June 07
From: Gaesti,Dambovita
Member No.: 988
Car: E12, E34
Engine: M20B20, M50B20



deschid si eu topicu asta sa vad ce parere au unii si altii despre tatuaje,,,,v-ati face sau nu?
eu unul de vreo 5 ani de cand eram in facultate si aveam un coleg care facea prin camin imi picase pata sa imi fac unul...acum mi-ar fi parut rau daca faceam,ca omu nu era chiar profesionist.INSA o sa caut un cabinet mai laudat sa imi fac unul profi,acum sau mai tz(depinde cat de repede conving pe tata ca de mic copil ma ameninta ca daca ma prinde ca fumez sau ca imi fac tatuaj e de rau) smile.gif))....
cu fumatul a fost usor,am fumat tot in facultate ceva timp,am vazut ca nu e nimic deosebit si ca nu am absolut nici o placere si aia a fost,acum sa nu mai vad/aud de fum de tigara.
faza TARE e ca chiar tata are din armata cand trupa era in voga,scris "THE BEATLES" pe mana smile.gif))...si iam zis uite tu de ce ai?si a zis ca ii pare rau ca la facut ca apoi la 2 ani trupa s'a destramat....eu am un avantaj,nu cred ca vreodata concernu bmw se va desfiinta tongue.gif
insa cu tatuaju e altceva,daca apuc sa-l fac....mai greu sa te lasi de el

asa ca daca o sa reusesc sa il conving pe tata sa ma lase,primul desen care l-as vrea,e sigla BMW pe unul din brate,si cea de la MERCEDES pe fund smile.gif))))))))))
glumeam,nici amcar acolo nu mi-as scrie mercedes..of ce rautacios sunt
da,deci decat sigla bmw,nici mare nici mica,cred ca la fel cat e pe capacele de la jantele bbs rc de 70mm diametru smile.gif
nu vreau colorata,ci neagra,culoaea aia de tatuaj...

si daca tot am deschis topic asta,imi amintesc din copilarie de cateva personaje de pe la tara cu diverse tatuaje penibile/de tot rahatu/sau amintiri de prin puscarie smile.gif))
cred ca toti at vazut desenate zaruri,pistoale,chipuri de fete sau diverse mesaje


--------------------
BMW E12 550i M70, since 1977
BMW E34 520i M50, since 1995
BMW E39 530d M57,since 1999
BMW E39 530d M57,since 2002
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 





Google
 
RSS Lo-Fi Version Time is now: 21st June 2024 - 12:38 PM